XXIV Міжнародна науково-практична конференція «ПІД ЛІГОЮ КУЛЬТУРИ: МИСТЕЦТВО, НАУКА, ДУХОВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ» //19—20 листопада 2021 року//

XXIV Міжнародна науково-практична конференція «ПІД ЛІГОЮ КУЛЬТУРИ: МИСТЕЦТВО, НАУКА, ДУХОВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ» //19—20 листопада 2021 року//

19 – 20 листопада 2021 р., в Одеському Будинку-Музеї імені М. К. Реріха пройде XXIV Міжнародна науково-практична конференція. Тема конференції 2021 року  «ПІД ЛІГОЮ КУЛЬТУРИ: МИСТЕЦТВО, НАУКА, ДУХОВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ».

Всесвітня Ліга Культури була заснована у 1931 році М. К. Реріхом та О. І. Реріх і замислювалась надзвичайно широко. В світлі історичних трагедій, що набували сили по всьому світі в 30-ті роки, ця культурна ініціатива надавала людству альтернативний шлях, останній притулок. 

В своєму листі від 24 грудня 1931 року до американських співробітників О. І. Реріх так розкриває значення й змістовність Всесвітньої Ліги Культури: 

  • «Зрозумійте Лігу Культури як конгломерат всіляких організацій від духовних до кооперативів, всі можуть поміститися під куполом Культури. Тому не потрібно побоюватися, якщо будуть примикати несподівані організації.»
  • «Нехай всі члени Наших установ будуть разом з тим і членами Всесвітньої Ліги Культури. Знак Владики золотом на пурпурі буде нагрудним знаком Ліги. Вона вмістить наступні відділи: перший – відділ світу; другий – духовного вдосконалення; третій – науки; четвертий – мистецтва; п'ятий – материнства і виховання; шостий – ремесел і праці; сьомий – кооперації і промисловості; восьмий – охорони безпеки; дев'ятий - землеустрою та будівництва; десятий – здоров'я охорони. Решта увійдуть як частини зазначених відділів. Так, справедливість знайде місце в світі, військо – в охороні безпеки і скарбниця – у співпраці та кооперації. Звичайно, духовне вдосконалення вміщує релігії і філософії. Відділи припускають поради та голів. Так нехай звикають до назви верховного Президента, між собою називаючи вождем.»
  • «Нехай ніхто не вважає цей рух не новим – він буде порогом Нового Світу.»

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конференції.