Запрошуємо взяти участь у XXVI Міжнародній науково-практичній конференції «КУЛЬТУРА Є СИНТЕЗОМ ПІДНЕСЕНИХ ТА ВИТОНЧЕНИХ ДОСЯГНЕНЬ»

Запрошуємо взяти участь у XXVI Міжнародній науково-практичній конференції «КУЛЬТУРА Є СИНТЕЗОМ ПІДНЕСЕНИХ ТА ВИТОНЧЕНИХ ДОСЯГНЕНЬ»

Одеський Будинок-Музей ім. М. К. Реріха запрошує взяти участь у XXVI Міжнародній науково-практичній конференції «КУЛЬТУРА Є СИНТЕЗОМ ПІДНЕСЕНИХ ТА ВИТОНЧЕНИХ ДОСЯГНЕНЬ». Конференція присвячується до 149-річчя від дня народження М. К. Реріха (1874–1947).

Теми доповідей учасників конференції можуть включати найширшу та найрізноманітнішу тематику як щодо внеску сім'ї Реріхів у розвиток культури, науки і мистецтва, так і щодо різних граней творчості в галузі культури (мистецтвознавства, музикознавства, культурології, філософії) та науки.
До участі у конференції запрошуються співробітники музеїв, викладачі, науковці, аспіранти, магістранти, незалежні дослідники історії, культури та мистецтва.

Участь у конференції безкоштовна. Проведення конференції планується в очному та дистанційному форматах. Також можливо взяти участь в конференції в заочній формі.

Регламент доповідей – 20 хвилин.

Конференція відбудеться 29–30 вересня 2023 р. у приміщенні Одеського Дому-Музею ім. М. К. Реріха за адресою: Україна, м. Одеса 65048, вул. Велика Арнаутська, 47

Для участі у конференції необхідно до 1 серпня 2023 р. надіслати в електронному вигляді заявку та тези на адресу електронної пошти

docxЗаявка

docxВимоги до оформлення тез

За підсумками конференції буде видано збірку наукових матеріалів з присвоєнням ISBN.

Оргкомітет залишає за собою право не включати до програми конференції матеріали, що не відповідають її проблематиці та критеріям наукової публікації.

Запрошуємо до участі у конференції!