ОБМЕЖЕННЯ В РОБОТІ МУЗЕЮ В ЗВ'ЯЗКУ З COVID-19

Шановні відвідувачі музею!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, звертаємося до вас з проханням у період дії карантину максимально використовувати електронний формат доступу та утриматися від відвідування музею, якщо у вас наявні ознаки будь-якого вірусного або респіраторного захворювання.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 р. кількість відвідувачів, які одночасно можуть перебувати в залах музею обмежена. Нагадуемо про необхідність використання захисної маски або респіратора, та обов'язкову обробку рук дезінфекційним розчином перед входом до музею. Просимо вас користуватися відеоконференцзв'язком Zoom для участі у заходах музею.

Також ви можете переглядати записи наших програм на YouTube.

Для того щоб користуватися програмою Zoom для відеоконференції, Вам потрібно завантажити програму за посиланням . Ви можете користуватись сервісом на комп'ютері, планшеті або мобільному. Аби приєднатись до відеоконференції, потрібно перейти за посиланням, яке ми публікуємо на сторінці відповідного заходу. Якщо у Вас виникли питання щодо роботи у Zoom, Ви можете знайти відповідь за посиланням.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці музею на Facebook та Youtube. Бережіть себе і своїх рідних!

На головну