Завітайте до нас!
Ми працюємо кожного дня
з 10:00 до 18:00
Вихідний: понеділок
12 березня 2022 р., о 13:00 (GMT+2:00) в Одеському
Артур Володимирович Фонвізін (1883 — 1973) — видатний живописець-аквареліст. Один із найбільш самобутніх майстрів, що вийшли з кола «Маковець», корифей акварельного живопису. Навчався в Московському училищі живопису, скульптури та архітектури, де його вчителями були Горський, Бакшеєв, Клодт, потім у Мюнхені, у майстерні Геймана та Гарднера. Член АХРР, «Товариства московських художників». Брав участь у виставках: «Блакитна троянда» (1907), «Стефанос» (1909), «Союз молоді», першої виставки «Бубнового валета» (1910), виставок «Мішень» та «Ослячий хвіст» (1910-1912). Брав участь у роботі салонів «Золотого руна» та
«Артур Фонвізін відкрив нову акварель. Артур проклав їй шлях на сторіччя вперед. Чи знайдеться ще художник такої поетики, романтики фарб, такого трепетного психологізму? На його картинах фарби горять, мерехтять, переливаються — навіть чорна та біла» — так говорив про творчість Фонвізіна художник Олександр Древін.
Віра Леонідівна Яснопольська (1916 – 1996) – архітектор, художниця, майстер акварелі, закінчила Московський архітектурний інститут. Дружина художника Бориса Смирнова-Русецького. Як учениця Артура Фонвізіна, Яснопольська писала переважно портрети і квіти у техніці «мокрої акварелі». Як член Спілки Архітекторів СРСР неодноразово брала участь у виставках, зокрема, у 1954 році у Лондоні, на експозиції архітектурного малюнку. Її акварелі виставлялися у Новосибірську, Києві, Москві, В'ятці, у Криму у Судаку та інших містах.
Підпишіться на наш Youtube та дізнавайтеся першими про нові відео на каналі!
Часткове або повне використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови посилання або прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті, доступне для пошукових систем.
Завітайте до нас!
Ми працюємо кожного дня
з 10:00 до 18:00
Вихідний: понеділок