МІНІ-ІСРАЕЛЬ ЯК КУЛЬТУРНЕ ЯВИЩЕ. ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ ТА ВАЛЕРІЯ ЩЕТИНІНА //13 квітня 2024 р., 14.00//

МІНІ-ІСРАЕЛЬ ЯК КУЛЬТУРНЕ ЯВИЩЕ. ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ ТА ВАЛЕРІЯ ЩЕТИНІНА //13 квітня 2024 р., 14.00//

13 квітня 2024 р., 14.00 за київським часом в Одеському Будинку-Музеї ім. М. К. Реріха відбудеться відкриття виставки фотографій Галини Подольської та Валерія Щетиніна: МІНІ-ІСРАЕЛЬ ЯК ЯВИЩЕ КУЛЬТУРИ.

Виставку присвячено до 70-річчя Гаазької конвенції про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту. Автори виставки – Галина Подольська, доктор філологічних наук, мистецтвознавець, член Правління об’єднання професійних художників Ізраїлю, керівник Міжнародних музейних проектів (Ізраїль) та Валерій Щетинін –  моделіст, скульптор (Ізраїль). Виставка триватиме до 13 травня 2023 р.

В програмі:

  • Вступне слово. Олена Петренко, директор Одеського Будинку-Музею імені М. К. Реріха.
  • Відкриття виставки авторами.
  • Презентація каталогу Галини Подольської «МІНІ-ІСРАЕЛЬ» ЯК ЯВИЩЕ КУЛЬТУРИПідпишіться на наш Youtube та дізнавайтеся першими про нові відео на каналі!

  Підписатися!


Часткове або повне використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови посилання або прямого гіперпосилання на адресу матеріалу на сайті, доступне для пошукових систем.