Альбом-каталог Олени Петренко «ІЛЛЯ ХІНІЧ. МОЄ КРЕДО – ЦЕ КОЛІР… І СТАН ДУШІ» у вільному доступі на нашому сайті

Альбом-каталог Олени Петренко «ІЛЛЯ ХІНІЧ. МОЄ КРЕДО – ЦЕ КОЛІР… І СТАН ДУШІ» у вільному доступі на нашому сайті

У кожного художника є своя провідна ідея, своє кредо, і чудово, якщо цей поклик, що виходить з глибини його єства душі і серця, веде до відображення краси навколишнього світу. Ілля Хініч – один з таких художників, творчість якого співзвучна з думкою Творця, яка явлена в навколишній природі та в кращих устремліннях людини.

«…Улюблений мій напрямок у мистецтві – пейзажі, натюрморт, портрети. Моє кредо – це колір. Колір та стан душі – ось мої картини.

Живопис поглиблює моє розуміння життя, розвиває в мені почуття прекрасного, допомагає цим давати вірну оцінку явищам дійсності. Що я шукаю у живописі, що чекаю від нього? Я шукаю лише факти дійсності, у тій чи іншій формі намагаюся відчути та зрозуміти художній образ, створений мною. У роботах використовую іноді декоративність, ритм, пластику, колорит, характер мазка. Звучання чистих фарб надає роботам моїм особливу радість, піднесеність настрою. З перших днів занять живописом і до сьогодні – колір для мене завжди був і залишається засобом передачі натури у всій її красі та багатстві»,– так виразно і чітко описав Ілля Хініч своє світорозуміння та філософію життя. 

Одеський Будинок-Музей ім. М. К. Реріха надає безплатний доступ до деяких електронних варіантів своїх видань, серед яких альбом-каталог Олени Петренко «Ілля Хініч. МОЄ КРЕДО – ЦЕ КОЛІР… І СТАН ДУШІ». В альбомі-каталозі представлені мальовничі та акварельні твори періоду 2008–2019 років ізраїльського художника Іллі Хініча, члена Об'єднання професійних художників Ізраїлю. Каталог вийшов друком у видавництві «Астропринт» та приурочений до 85-річчя художника.
ISBN 978–966–927–941–5